2013 Bērnu paldies

Bērnu paldies 2013 | Rukitis

Esam atgriezušies skolā pēc atpūtas. Viena no lielākajām aktualitātēm un pārsteigumiem, stāstot par brīvdienām, ir RŪĶU ciemošanās pasākums 27.decembrī un dāvanas.

Artūrs Brivers: „Beidzot man ir sava bumba! Skolā jau šodien ļoti noderēja baltās lapas, akvareļi un otas. Brīvdienās lasīju dāvināto grāmatu.”

Jānis Piveks: „Mani pārsteidza jaunā soma un viss, kas tur iekšā. Liels paldies par bumbu!”

Amanda un Sabīne: „Mums vislabāk patika viss, viss, bet īpaši grāmatas.”

Antons Adijāns: „Mani pārsteidza tas, ka Rūķi uzminēja manu vēlēšanos un uzdāvināja bumbu.”

Renārs Šarkovskis: „Mēs ar brāļiem spēlējāmies visas brīvdienas ar jaunajām mantām. Lielās māsas izlasīja mūsu grāmatas ( es ar Rinaldu arī lasījām), bet mamma teica, ka tik jauki svētki vēl nebija pieredzēti.”

Kristers Gudriks: „Paldies par dāvanām! Ekskavators man ļoti patika. Šī diena man bija visskaistākā.”

Rainers Šulbesgs: „Rūķi ir ļoti labi. Manai mammai patika grāmatas, bet man viss pārējais.”

Rinalds Šarkovskis: „Paldies par dāvanām! Man ļoti noder soma un viss, kas tur iekšā. Manai mammai patika grāmatas, bet tētis kopā ar mani istabā spēlēja futbolu ar jauno bumbu.”

Kristiāns Kūkojs: Man ļoti patika visas dāvanas. Mamma visvairāk priecājās par grāmatām, bet tētis par somu.”

Dāvis Adijāns: Man tik ļoti patika  dāvana – monstr truck, ka nevarēju pat aiziet gulēt, jo gribējās visu laiku braukāt un braukāt.”

Elizabete Prūsāne: „Man pirmo reizi mūžā uzdāvināja lidojošo balonu! Paldies par visām dāvanām.”

Agnese Adijāne: Paldies par jauko pasākumu, bija ļoti interesanti!

Oļegs Kuzņecovs: „Žēl, ka biju saslimis un nebiju uz pasākumu. Visi draugi stāsta, ka bija lidojošie baloni . Paldies par dāvanām! Kad skolotāja atdeva, neticēju, ka tas viss ir man. Paldies par bumbu!”

Ivars Pujats: „Man ļoti patīk Jūsu dāvana. Paldies!”

Niks Urtāns: „Es jau sen gribēju tādu dāvanu. Man gribētos, lai Jūs vēl atbrauciet!”

Daniels Kozuls: „Paldies par datoru! Es esmu darbā ar to pats galvenais ģimenē. Paldies par mašīnu un somu, bet mamma saka paldies par somas saturu.”

Liāna Brivere: „Liels paldies par visām dāvanām. Es jau sen sapņoju par rokas pulksteni. Vēl lielu paldies saku par to, ka saņēmām daudz prieka.”

Jūlila Marija Adijāne: „Paldies par dāvanām! Paldies par skolas piederumiem, par atstarotāju un ceļazīmēm, par grāmatām un interesantajām rotaļām.”

Santa un Jānis: „Paldies par visām noderīgajām dāvanām. Prieks, ka tādi Rūķi ir pasaulē!”

Kristīne Leščinska: „Paldies visai Rūķu saimei! Lai Jums un Jūsu ģimenēm veiksmīgas, labestības un mīlestības piepildītas visas  Jaunā gada dienas!”